ویزای ورزشی ترکیه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. ویزای ورزشی ترکیه
ویزای ورزشی ترکیهReviewed by Turkeyresident.org on Jun 19Rating: 3.5ویزای ورزشی ترکیه، صفر تا 100 ✔️ ترکی رزیدنتویزای ورزشی ترکیه همراه با مدت اعتبار، انواع ( موقت ، دائمی ) و مراحل دریافت ویزای ورزشی ترکیه ✔️ مشاوره رایگان ☎️ 09149090332

ویزای ورزشی ترکیه ، هر آنچه که باید بدانید

در این بخش از سایت ترکی رزیدنت به موضوع مهم ویزای ورزشی ترکیه می پردازیم. با مطالعه این صفحه می توانید اطلاعات کاملی از نکات و راهنمایی های لازم درباره  ویزای ورزشی ترکیه به دست آورید.

مباحثی که در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد :

ویزای ورزشی ترکیه و بررسی تمامی شرایط

انواع ویزای ورزشی

مراحل دریافت ویزای ورزشی

مدت اعتبار ویزای ورزشی

ویزای ورزشی ترکیه و بررسی تمامی شرایط

ویزای ورزشی به منظور ورود و اقامت ورزشکاران در سطوح مختلف از آماتور تا حرفه ای و همچنین داوران ورزشی صادر می گردد.

انواع ویزای ورزشی ترکیه

ویزای ورزشی موقت

ویزای ورزشی برای افرادی از سازمان های کشورهای خارجی برای شرکت در یک رویداد خاص دعون می شوند و یا افرادی که تمایل به انجام فعالیت های ورزشی دارند صادر می شود.

ویزای ورزشی دائم

ویزای ورزشی دائم به فردی که دارای یک دستاورد بزرگ در زمینه ورزش و بین الملل داراست اهدا می گردد، همچنین افرادی که توسط سازمان و یا موسسه ای واجد شرایط اعلام شوند یا مدرک دانشگاهی بین المللی داشته باشد امکان پذیر است.

مراحل دریافت ویزای ورزشی ترکیه

برای دریافت ویزای ورزشی فرد نیاز به یک اسپانسر داردکه هزینه های فرد ورزشکار را پرداخت کند و همچنین الزامات برای صدور ویزا و مدارک لازم وجود دارد که فرد باید تحویل دهد. این نکته رو یادتون باشه که ویزای ورزشی همیشه ویزای مناسب برای ورزشکاران نیست و شاید ویزای کوتاه مدت خیلی بهتر از ویزای ورزشی باشد.

ویزای ورزشی مخصوص افرادی است که سابقه ورزشی درخشانی دارند و دارای مقامات بزرگی هستند که در آسیا و اروپا و در مقاطع بین المللی دارا مدال باشد.

مدت اعتبار ویزای ورزشی ترکیه

مدت اعتبار ویزای ورزشی تا سه سال می باشد و پس از آن نیز برای سه سال دیگر می توان تمدید کرد.اگر در این مدت در اقامت از لحاظ مالی مشکلی پیش آمد مجاز به کار کردن هستند.

ارتباط تلفنی جهت مشاوره رایگان ویزای ورزشی ترکیه

فهرست